Betanított fizikai munka

  • Dátum 2018-11-22

Tűzállóanyag gyártással foglalkozó megbízható partnercégünk számára keresünk

Fizikai betanított munkára

munkatársakat, a X. kerületbe.

Több pozícióra keresünk munkatársakat hosszútávra szak és betanított munkákra.

Feladatok

Csoportvezető présüzem – szakmunka 1300 Ft/óra 3 műszak
Gépbeállító lakatos – szakmunka 1300 Ft/óra 3 műszak
Présgép kezelő – betanított munka 1100 Ft/óra 3 műszak
Villanyszerelő -szakmunka 1300 Ft/óra 2 műszak
Keverőgépes betanított munka (targoncás) vizsga és nehézgépkezelői vizsga szükséges 1100 Ft/óra 3 műszak
Targoncás 1100 Ft/óra 3 műszak
Elvárások

Megbízhatóság
Precizitás
Terhelhetőség
Jó fizikum
Juttatások

Bejelentett, hosszútávú, határozatlan idejű munkaviszony
8 órás munkavégzés
1100-1300 Ft -os bruttó órabér
Pótlékok
Erzsébet utalvány (8.000 Ft), Egészségi hozzájárulás (8.000 Ft)

Munkaidő: 3 műszak
Bérezés: bruttó 1100 -1300 Ft/óra + műszakpótlék + 16.000 Ft cafetéria
Munkaruhát biztosítunk
Munkavégzés helye: Budapest, X. kerület (Közlekedés: 161, 168e, 162-es busz, 28-as, 37-es villamos)
Munkakezdés kiválasztás után azonnal
Vidékiek jelentkezését is várjuk, a közelben munkás szálló található, saját költséggel igénybe vehető.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a stj0354@starjobs.hrszoftver.hu címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével,vagy jelentkezzen a +3620/269-6319-es számon.