Beugrós Diszpécser

  • Dátum 2018-06-13

Budapest XIII. kerületében lévő különböző felvonó berendezésekkel foglalkozó partnercégünk számára keresünk munkavállalókat

Beugrós Diszpécser pozícióra

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület

Feladatok:

  • Diszpécser csapatban jelentkező hiányzások (szabadság, betegség) helyettesítése, havi körülbelül 3-4 alkalommal, 24 órás szolgálatban.
  • hibabejelentések telefonon történő felvétele, rögzítése, továbbítása az ügyeletes munkatársnak
  • recepciós és porta szolgálat
  • beérkező telefonhívások fogadása, továbbkapcsolása
  • vendégek, futárok fogadása, csomagok átvétele
  • vonatkozó, adminisztratív feladatok

Elvárások:

  • határozott személyiség
  • Jó kommunikációs képesség
  • Adminisztrációs tapasztalat
  • Microsoft Office ismerete
  • Monotonitástűrés
  • havi 3-4 alkalom vállalása

Juttatások:

  • Bérezés: bruttó 1 300 forintos órabér, amely alkalmanként bruttó 31 200 Ft
  • Kényelmes, modern munkakörnyezetet
  • Barátságos, segítőkész, támogató csapatot

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát a stj4200576@starjobs.hrszoftver.hu email címre.