Call-centeres munkatárs

  • Dátum 2018-03-12

Üzletviteli és vezetési tanácsadással foglalkozó partnerünk részére keresünk hosszút távra Call-centeres munkatársakat!

Feladatok:
· Beérkező hívások kezelése, fogadása
· Partnerek teljes körű tájékoztatása, ehhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása
· Panaszkezelés
· Egyéb back office jellegű feladatok ellátása

Elvárások:
· Min. középfokú végzettség, érettségi bizonyítvány
· A Microsoft Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete
· Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
· Monotonitástűrés, pontosság, problémamegoldó készség
· Türelmes, ügyfélorientált, udvarias, segítőkész, empatikus magatartás

Előny:
· Hasonló területen szerzett tapasztalat. (személyes vagy telefonos ügyfélszolgálat, call-center)
· Angol nyelv ismerete

Juttatások:
· Kiemelt bérezés
· Versenyképes juttatási csomag
· Utazási támogatás

Egyéb:
· Munkavégzés helye: Budapest
· Munkarend: teljes- vagy részmunkaidő, többféle beosztásban (nappali, délutános, éjszakai, hétvégi munkavégzés)
· Pályakezdőket is várunk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a stj1400518@starjobs.hrszoftver.hu e-mail címre.