Csomagoló

Csomagoló

  • Dátum 2018-10-10
Tolna, Magyarország
Pozició leírása

Csomagoló álláslehetőség

Téged keresünk, ha:

Bejelentett, modern, kulturált munkakörülmények között szeretnél dolgozni
Hosszú távú munkalehetőséget szeretnél, de unod már a túlórázást
Szeretnéd a fizetésedet kiegészíteni pluszjuttatásokkal
Nehezen tudod megoldani a bejárást és kényelmesebb lenne céges busszal az utazás
Ha a válasz igen, nálunk a helyed!

Feladatok

A raktárból kivételezteti a csomagoló anyagokat
A termékkísérő címkéket előkészíti csomagoláshoz
Megtisztítja a termék külső és belső felét
Gondoskodik a táska pontos beazonosításáról és szakszerű becsomagolásáról
Figyelemmel kíséri a csomagológép működését
Elvárások

8 általános iskolai végzettség
Pontos, precíz munkavégzés
Monotonitástűrés
Önálló munkavégzésre való képesség
Juttatások

Versenyképes bérezés
Cafereia
42 %-os műszakpótlék
13. havi fizetés
Utazási támogatás
Teljesítmény alapú bónusz
Ingyenes céges buszjárat több település érintésével (5-főtől új buszjárat indítása)
Ingyenes szálláslehetőség
Hosszú távú munkalehetőség
Több műszakos munkarend H-P 06:00-14:00 és 14:00-22:00)
Munkavégzés helyszíne: Szekszárd (ingyenes szálláslehetőség)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát vagy elérhetőségét az stj1800587@starjobs.hrszoftver.hu e-mail címre a betölteni kívánt munkakör megjelölésével, vagy hívja a +3620/269-6319-es telefonszámot