Délelőttös takarító

  • Dátum 2018-11-22

Olasz látványkonyhás étterembe keresünk munkájára igényes takarító kollégát.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkaidő: 4 óra, hétfőtől péntekig, reggel 7 órától.
Választható munkavégzési hely: Budapest (Deák tér, Mom Park, West End, Kolosy tér)
Vidékiek jelentkezését is várjuk, a közelben munkás szálló található, saját költséggel igénybe vehető. Bővebb tájékoztatást telefonon tudunk adni.

Feladatok

Feladatok:

reggel az étterem felporszívózása
felmosása
a mellékhelyiségek kitakarítása
Elvárások

Elvárások:

megbízható, pontos, precíz munkavégzés
életkor nem számít, nyugdíjasok jelentkezését is várjuk
azonnali munkakezdés
Juttatások

Juttatások:

Bérezés: nettó 70 000 Ft
bejelentett, hosszútávú munkahely
igényes környezet

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem küldje el jelentkezését és önéletrajzát az stj0373@starjobs.hrszoftver.hu e-mail címre.