Warning: getimagesize(http://development.ikontent.hu/starjobs/wp-content/uploads/subheader-image-jobline.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /var/www/html/wp-content/themes/jobcareer/backend/theme-components/cs-header/cs_functions.php on line 701

Díjkönyvelési és szolgáltatási csoportvezető

  • Dátum 2018-01-23

Innovatív és korszerű pénzügyi szolgáltatásokat nyújtó Egészség -, és Nyugdíjpénztár munkatársat keres Díjkönyvelési és szolgáltatási csoportvezető pozícióba

Feladatok:

  • 5-7 fős csoport teljes körű szakmai irányítása a minőség és határidők betartásával;
  • Terület feladatainak ismerete, pénztári folyamatok, összefüggések átlátása
  • Folyamatok optimalizálása, az ehhez kapcsolódó módosítási, fejlesztési javaslatok, igények összeállítása;
  • Szabályozás betartásának biztosítása;
  • Riportolási és jelentéskészítési feladatok a vezetőség felé;
  • Csoport fejlesztése, képzésekre vonatkozó javaslatok kidolgozása, oktatások megszervezése, lebonyolítása;
  • Partnerekkel való kapcsolattartás telefonon és írásban;
  • Együttműködés a társterületekkel

Elvárások:

  • Legalább középfokú pénzügyi vagy gazdasági végzettség;
  • Legalább 2 év adminisztrációs és vezetői munkatapasztalat;
  • MS Office szoftver (elsősorban Excel) magas szintű ismerete;
  • Kitűnő folyamatmenedzsment és kommunikáció;
  • Csapatszellem, konstruktivitás;
  • Alaposság, megbízhatóság

Munkába állás feltétele:

erkölcsi bizonyítvány kiváltása

Munkaidő:

napi 8 óra

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű szerződés
  • béren kívüli juttatások;
  • bónuszrendszer;
  • folyamatosan fejlődő, innovatív, stabil cég;
  • támogató vezetői és munkatársi szemlélet
  • munkába állási lehetőség kiválasztás után azonnal

Munkavégzés helye:

Budapest XIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát

fizetési igénnyel együtt az stj1000489@starjobs.hrszoftver.hu e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével!