FAN Operátor – fémipari végzettséggel

  • Dátum 2018-11-12
Pest, Magyarország
Pozició leírása

A GE Aviation Hungary Kft. partnerünk részére keresünk

FAN Operátort – fémipari végzettséggel , hosszútávra

Veresegyházra

Repülőgéphajtóművek meghatározott munkafolyamatainak elvégzése, a kapcsolódó technológiai és minőségbiztosítási utasítások maradéktalan betartásával.

Feladatok

➢ Végrehajtja azokat a lakatos tevékenységeket, melyeket a területen alkalmazott technológia megkíván,

➢ Értelmezi és betartja a gyártási műveleti utasítások, rajzok és tervek előírásait, valamint az azokban szereplő méreteket és tűréseket,

➢ Előkészíti és végrehajtja a szükséges lakatos, illetve szét- és összeszerelési tevékenységeket, és dokumentálja azokat,

➢ Csiszolási és tisztítási műveleteket hajt végre, fúrással és ragasztással kapcsolatos tevékenységet lát el.

Elvárások

➢ Munkakörhöz szorosan kapcsolódó fémipari szakmunkás bizonyítvány,

➢ Kézügyesség, éleslátás

➢ Terhelhetőség,

➢ Releváns gyakorlat hasonló szakterületen,

➢ Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office használat).

Egy – vagy több műszak (műszakpótlékok II. m.: 14:00-22:00 30%, III. m.: 22:00- 06:00 40%.)

· Műszakpótlékok:

Hétköznapi túlóra: 50%

Hétvégi túlóra: 100%

Vasárnapi pótlék: 50%

· Egészségbiztosítások széleskörű kínálata, amely egy alapcsomagot magában tartalmaz (az arany csomag alanyi jogon, a belépés napjától a cafeterián felül jár) Alapvetően egy hirtelen, váratlanul fellépő betegség esetén az egészségbiztosító megszervezi és finanszírozza a munkáltató, illetve a kedvezményezettek számára (kiegészítő családi csomagok esetén) az egészségügyi szolgáltatást amelynek összegei az alanyi jogon járó arany csomag esetében:

Járóbeteg szakellátás.

Nagy értékű diagnosztika.

Egynapos sebészet.

Kockázati életbiztosítás (szintén alanyi jogon jár, a belépés napjától).

Munkába járási Támogatás a mindenkor érvényes Munkába járási Szabályzat alapján)

· Hétvégi hazautazási támogatás.

· Kedvezményes áru helyi étkezde igénybevétele

· Ingyenes helyi konditerem használat, ingyenes személyi edző

· Heti egyszeri gyümölcsnap

· Családi nap és/vagy Sport nap

· Masszázs

Szemvizsgálat, szemüveg térítés
Évenkénti tüdőszűrés
· Munkavállalói segítségnyújtási program (személyes tanácsadás, családi tanácsadás, munkahelyi tanácsadás, jogi és pénzügyi tanácsadás)

· Munkabérelőleg

· Üzemi orvosi vizsgálatok

· Vállalati kedvezmények

· Kedvezményes angol nyelv oktatás

Kedvezményes készpénz juttatás

Széchenyi Pihenő kártya alszámlái

Erzsébet/Ajándék kártya

Önkéntes Pénztárak

Sport/ Kultúra utalvány

Iskolakezdési támogatás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, az stj0900641@starjobs.hrszoftver.hu e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével és fizetési igény megjelölésével.