Gépjármű átadó-átvevő

  • Dátum 2018-11-22
Pozició leírása

Nemzetközi autókölcsönző cég partnerünk részére keresünk

Gépjármű átadó-átvevőt határozatlan időre Liszt Ferenc repülőtérre

Feladatok

gépjárművek kiadása/visszavétele,
gépjármű új sérüléseinek feltárása és archiválása,
konténer tisztítása,
parkolóhelyek rendben tartása,
autó tartozékainak ellenőrzése, állapotfelmérések készítése,
ügyfelek kiszolgálása magyar és angol nyelven,
egyéb back office jellegű feladatok ellátása
Elvárások

középfokú végzettség
KIEMELKEDŐ jártasság a gépjárművekkel kapcsolatban (új típusú személygépjárművek), típusok, gyártmányok
B kategóriás jogosítvány ( min. 1-2 éves gyakorlattal)
aktív középfokú angol nyelvtudás, szóban és írásban
felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Munkaidő: páros héten sze-csüt-pén 8-20, és páratlan héten h-k-szo-vas 8-20
Munkavégzés helye: Liszt Ferenc repülőtér
Munkakezdés kiválasztás után azonnal
Versenyképes bérezés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, a stj0220@starjobs.hrszoftver.hu e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével és fizetési igény megjelölésével!