Gyártástámogató mérnök

  • Dátum 2018-12-03
Komárom-Esztergom, Magyarország

munkatársat keresünk nemzetközi partnerünk számára, Oroszlányi munkavégzéssel – hosszú távú munkára

A munkakör alapvető célja a gyártás hatékonyságának növelése, a költségek csökkentése, a minőség javítása és biztonságos munkakörnyezet kialakítása a gyártóüzemek számára

Feladatok

A gyártás folyamatának fejlesztése, termelékenység fokozása, harmonizálása, a minőség fokozatos javítása, költségcsökkentés
Új gyártási folyamatok fejlesztése a már meglévő termékekre, a szükséges paraméterek megadása a gyártógépek fejlesztéséhez
Üzemi hatékonyságnövelő projektek irányítása és végrehajtása
Változásmenedzsment kezelése és fejlesztése
Termeléstámogatók, műszakvezetők és operátorok szakmai koordinálása, képzése
Hibaelemzés, gyökérok keresés, selejt csökkentési és minőségfejlesztési feladatok irányítása és végrehajtása
Termelési tervek ütemezése kapacitás- és létszám kalkulációval
Szoros együttműködés a társosztályokkal a gördülékeny üzemvitel érdekében
Elvárások

1. Műszaki területen szerzett mérnöki végzettség

2. Termelő területen szerzett minimum 2 éves tapasztalat

3. Termelési és minőségügyi folyamatokban szerzett tapasztalat

4. Magas analitikai képesség, folyamatok optimalizálásában szerzett tapasztalat

5. Statisztikai elemzési képesség

6. Angol nyelvtudás

7. Rendszerszemlélet, projekt alapú gondolkodás

8. Alkalmasság önálló munkavégzésre és csapatmunkára is

9. Számítógépes alapismeretek

Előny:

Projektvezetési tapasztalat
Alapszintű tervezőprogram ismeret pl.: AutoCAD, SolidWorks, Catia
Vállalatirányítási rendszer ismeret pl.: SAP
Juttatások

Versenyképes fizetés.

Cafetéria.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, az stj0900650@starjobs.hrszoftver.hu e-mail címre, a hirdetésben megjelölt munkakör és a fizetési igény megjelölésével!