Gyengeáramú technikus

  • Dátum 2018-09-03

Magyar tulajdonban lévő, tűzvédelmi eszközök karbantartásával foglalkozó partnercégünk számára keresünk megbízható munkatársakat az alábbi betanított pozícióra:

Feladatok

  • Gyengeáramú berendezéseinek és kapcsolódó villamos hálózatának üzemeltetése, karbantartása
  • A hálózaton belüli mérési feladatok elvégzése
  • Rendszerek dokumentált nyomon követése

Elvárások

  • Szakirányú végzettség: gyengeáramú villamosipari technikus végzettség (elektronikai technikus)
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Önálló munkavégzésre való készség

Juttatások

  • Kezdő bérezés: nettó 230 000 Ft
  • Betanulási folyamat
  • Határozatlan munkaszerződés
  • Dinamikusan fejlődő biztos hátteret adó vállalat

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaidő:Hétfőtől-péntekig egy műszakos munkarend

Kérjük, amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését jelentkezzen fényképes önéletrajzával az stj1800619@starjobs.hrszoftver.hu  email címen, vagy hívjon a 0620/329-5995 telefonszámon.