HR- Projektvezető fizikai területre

  • Dátum 2017-09-01
Egyéb, Magyarország

A Starjobs Magyarország dinamikusan növekvő fizikai munkaerő-kölcsönzési ágazatába keres új kollégát az alábbi pozícióba

HR- Projektvezető

Feladatok
  • Munkaerő-kölcsönzési projektek teljes körű menedzselése
  • Munkaerő toborzása és kiválasztása
  • Kapcsolattartás meglévő és leendő partnerekkel, jelöltekkel, munkavállalókkal
  • Kimutatások, havi összesítők készítése
  • Bérszámfejtéssel való kapcsolattartás
  • Egyéb szakmai, adminisztrációs feladatok ellátása
Elvárások
  • Minimum középfokú végzettség
  • Legalább 2-3 év munkaerő kölcsönzésben szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • Önálló, pontos munkavégzés
  • Proaktív hozzáállás a cél a minőség nem a mennyiség

Előny:

  • B kategóriás jogosítvány és saját gépjármű
  • Utazási hajlandóság
Juttatások
  • Stabil nemzetközi hátterű vállalat, szakmai fejlődés
  • Önálló munkavégzés
  • Fiatalos csapat
  • Továbbképzéseken való részvétel
Egyéb
  • Munkaidő: heti 40 óra
  • Munkavégzés helye: Budapest, 9. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését fizetési igény megjelölésével a noemi.ferenczi@starjobs.hu e-mail címre.