Közbeszerzési referens

  • Dátum 2017-09-06
Egyéb, Magyarország

Közbeszerzési joggal foglalkozó magas szakmai színvonalat nyújtó belvárosi ügyvédi iroda megbízásából keresünk határozatlan idejű munkavégzésre főállású

közbeszerzési referens munkatársat

Feladatok
  • Közbeszerzési eljárások teljes körű lefolytatása;
  • Eljárást megindító felhívások és dokumentációk összeállítása;
  • Adott esetben kiegészítő tájékoztatások, hiánypótlási felhívások elkészítése;
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, közreműködő szervezettel;
  • Hirdetmények elkészítése és feladása, egyéb közzétételi feladatok ellátása;
  • Ajánlattevőkkel való kapcsolattartás, közzétételi feladatok elvégzése;
  • Előzetes vitarendezésben, illetve jogorvoslati eljárásokban beadványok előkészítése.
Elvárások
  • 1-3 év közbeszerzési eljárásokban szerzett gyakorlat ajánlatkérői oldalon;
  • Közbeszerzési referens/felelős akkreditált közbeszerzési szaktanácsadó végzettség;
  • Pontos, precíz önálló munkavégzés;
  • Proaktivitás, hatékony munkavégzés
Juttatások
  • Versenyképes bérezés;
  • Változatos munka;
  • Fejlődési lehetőség;
  • Fiatalos környezet
Egyéb

Munkavégzés helye:

Budapest, IX. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, küldje el önéletrajzát fizetési igénnyel együtt a noemi.ferenczi@starjobs.hu címre!