Marketing munkatárs

  • Dátum 2018-05-08

Régiónk piacvezető otthonfejlesztési áruházláncához keresünk határozott időre Marketing munkatársat

Feladatok

a gyártási- és terjesztési folyamatok koordinálása, ellenőrzése
a röplapok tartalmának egyeztetése a társosztályokkal
kapcsolattartás a marketing ügynökségekkel
gyártási ütemterv készítése
a vállalati marketing által biztosított eszközök alkalmazása
versenytársak figyelése és ez alapján javaslattétel
a marketingtervben szereplő projektek sikeres teljesítése
a honlap karbantartása és ellenőrzése a társosztályokkal

Elvárások

minimum 3 év marketing területen szerzett tapasztalat (előny a kiskereskedelmi területen)
felsőfokú végzettség
erős középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
analitikus gondolkodás
pontos, precíz, rugalmas személyiség
jó kommunikációs készség
erős vevőszemlélet
pozitív gondolkodás
ha szükséges, képes az önfejlesztésre
utazásra való hajlandóság
Juttatások

Munkavégzés helye: Budapest IX. kerület
Azonnali kezdés
Jelenkezés módja:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, az stj0400514@starjobs.hrszoftver.hu e-mail címre, a fizetési igény megjelölésével!