Műszaki asszisztens

  • Dátum 2017-09-07
Pozició leírása

Nemzetközi autókölcsönző cég partnerünk részére keresünk

Műszaki asszisztenst határozatlan időre a 13. kerületbe

Feladatok
  • Gépjármű szervízekkel történő napi kapcsolattartás
  • Flottás ügyfelek szervizigényének ellenőrzése, időpontok egyeztetése és adminisztrálása
  • Számlák ellenőrzése és rögzítése a megfelelő rendszerben
  • Károk adminisztrálása
  • Egyéb back office jellegű feladatok ellátása
Elvárások
  • középfokú végzettség
  • Jogosítvány
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • gépkocsik műszaki ismerete
  • precizitás
Egyéb
  • Munkaidő: hétfőtől-péntekig napi 8 óra
  • Munkavégzés helye: Bp., 13. kerület
  • Versenyképes bérezés
  • Munkakezdés kiválasztás után azonnal

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, a katalin.karacsonyi@starjobs.hu e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével és fizetési igény megjelölésével!