Pénzügyi vezető

  • Dátum 2018-08-10

Nemzetközi hátérrel rendelkező szolgáltató partnerünknek keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

Pénzügyi Vezető

Feladatok

·         A cég teljes körű számviteli és pénzügyi feladatainak szakmai irányítása

·         Folyamatosan bővülő, 10-12 főből álló szervezeti egység vezetésének átvétele

·         Banki ügyek koordinálása

·         Kapcsolattartás a könyvvizsgálóval, Hatóságokkal

·         Számviteli feladatok szervezése, ellenőrzése

·         Főkönyv nyomon követése, ellenőrzése

·         Statisztikai elemzések és beszámolók készítése

·         Törvényi változások naprakész követése

·         Ügyviteli rendszerek, tranzakciók kezelése, ellenőrzése

·         Cash-flow tervezésben való részvétel, szoros együttműködés az üzleti területekkel

·         Kimutatások, pénzügyi elemzések, jelentések, üzleti elemzések és riportok készítése stratégiai döntésekhez

·         Budget elkészítésében való részvétel, pénzügyi tanácsadás a döntéshozatal során

·         A számviteli, könyvvizsgálói szolgáltatásokat nyújtó külső szolgáltató partnerek munkájának koordinálása és felügyelete

·         Pénzügyi adminisztráció ellenőrzése

Elvárások

·         Felsőfokú pénzügyi / közgazdasági diploma

·         Mérlegképes könyvelői végzettség

·         Tárgyalási szintű angol nyelvtudás

·         Felhasználói szintű (erős Excel ismeretek)

·         B kategóriás jogosítvány

Személyiségjegyek, kompetenciák:

·         Önálló, eredményességre törekvő

·         Erős rendszer és analizáló szemlélet, gyors döntéshozó, kockázatelemző,

·         Stressz tűrő, pozitív személyiség

·         Proaktív, megbízható, precíz

Előny:

·         Adótanácsadói végzettség

·         Szállítmányozási szolgáltatónál eltöltött legalább 3 éves vezetői tapasztalat

Juttatások

·         Munkavégzés helye: Budapest

·         Munkaidő: napi 8 órás munkaviszony

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük, küldje ez önéletrajzát és fizetési igényét az stj1300571@starjobs.hrszoftver.hu email címre.