PLC mérnök

PLC mérnök

  • Dátum 2018-12-03
Komárom-Esztergom, Magyarország
Pozició leírása

PLC mérnök

munkatársat keresünk nemzetközi partnerünk számára, Oroszlányi munkavégzéssel – hosszú távú munkára

Feladatok

Meglévő és új berendezések vezérléstechnikai, biztonságtechnikai konfiguráció/ program elkészítése, módosítása
Elektromos tervezési munkák felügyelete és ellenőrzése
Elkészült berendezések első indítása, programozása, módosítása
Meglévő gépek átalakítása, tervezésben való aktív részvétel
Operátor interface-ek (HMI) elkészítése és folyamatos fejlesztése
A berendezés üzembe helyezéséhez szükséges dokumentáció előállítása, nyilatkozatok megtétele
Biztonsági rendszerek dokumentált tesztelése
Adatgyűjtési rendszer kiépítésének támogatása
Karbantartók, mérnökök oktatása, támogatása
Programdokumentáció elkészítése
Próbaüzem felügyelete
24 órás PLC készenlét biztosítása
Elvárások

Villamosmérnök/műszaki informatikus mérnök/mechatronikai mérnök végzettség
Munkatapasztalat vezérléstechnikai területen,
PLC programozói ismeretek – főként Allen Bradley, kisebb részben Siemens S7/TIA
HMI eszközök programozása, folyamatmegjelenítés
Ipari buszhálózatok (Devicenet, Ethernet IP, Profibus) ismeretek
Szervó, frekvenciaváltó, robottechnikai, pneumatikai ismeretek
Társalgási szintű angol nyelvtudás
B kategóriás jogosítvány
Gyakorlat biztonságtechnikai körök kialakításában, programozásában előny
Targonca vezetői engedély előny
Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Juttatások

Versenyképes fizetés.

Cafetéria.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, az stj0900649@starjobs.hrszoftver.hu e-mail címre, a hirdetésben megjelölt munkakör és a fizetési igény megjelölésével!