Raktári műszakvezető

  • Dátum 2018-11-06

Szállítmányozással foglalkozó partnercégünk részére keresünk

pozícióba munkatársat

Feladatok

20-25 fő raktáros munkájának irányítása, folyamatos koordinálása, ellenőrzése és fejlesztése
Készletnyilvántartás pontosságának fenntartása és folyamatos ellenőrzése
Komissiózások és szállítások előkészítésének, elkészítésének mennyiségi és minőségi felügyelete
Raktári anyagmozgások nyomon követése a beérkezéstől a kiszállításig
Folyamatos törekvés az optimalizálásra, fejődésre, a hatékonyság és minőség növelésére
LEAN szemlélet
Reklamációk megelőzése illetve kezelése
Elvárások

Minimum középfokú végzettség
Minimum 3 év raktári vagy logisztikai központban szerzett szakmai / vezetői tapasztalat
OKJ targoncavezetői (vezetőüléses, vezető állásos) jogosítvány valós vezetői gyakorlattal
Lean tapasztalat, ismeret
MS Office programcsomag felhasználói ismerete
Hatékony döntéshozatali képesség
Proaktivitás
Juttatások

Versényképes fizetés
Cafeteria
Stabil, biztos munkahely, hosszú távú munkalehetőség
Határozatlan idejű munkaszerződés

Munkaidő:

Kétműszakos munkarend (délelőtt/délután)
Munkavégzés helye:

Budapest XXI. kerület
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével a stj5900635@starjobs.hrszoftver.hu e-mail címre.