Raktáros – Szállító

  • Dátum 2018-11-27
Pest, Magyarország
Pozició leírása

A GE Aviation Hungary Kft. partnerünk részére keresünk

Raktáros – Szállító munkatársakat, hosszútávra

Veresegyházra.

Feladatok

Áruk szállítása Magyarországon ( Ford Tranzit gépkocsi)
A szállítandó áruk felelősségteljes kezelése, rakodása.
Célállomáson az áru lepakolása, göngyölegkezelés.
Vegyi anyagok szakszerű kezelése/szállítása. Fuvar okmányok kezelése.
Elvárások

B kategóriás jogosítvány
Targonca vezetői jogosítvány
Minimum 3 éves vezetési gyakorlat
Alapszintű számítógépes ismeret
Minimum szakmunkás iskolai végzettség
Előny:

C kategóriás jogosítvány
ADR anyagkezelési tapasztalat
Logisztikai alapismeret

Egy – vagy több műszak (műszakpótlékok II. m.: 14:00-22:00 30%, III. m.: 22:00- 06:00 40%.)

· Műszakpótlékok:

Hétköznapi túlóra: 50%

Hétvégi túlóra: 100%

Vasárnapi pótlék: 50%

· Egészségbiztosítások széleskörű kínálata, amely egy alapcsomagot magában tartalmaz (az arany csomag alanyi jogon, a belépés napjától a cafeterián felül jár) Alapvetően egy hirtelen, váratlanul fellépő betegség esetén az egészségbiztosító megszervezi és finanszírozza a munkáltató, illetve a kedvezményezettek számára (kiegészítő családi csomagok esetén) az egészségügyi szolgáltatást amelynek összegei az alanyi jogon járó arany csomag esetében:

Járóbeteg szakellátás.

Nagy értékű diagnosztika.

Egynapos sebészet.

Kockázati életbiztosítás (szintén alanyi jogon jár, a belépés napjától).

Munkába járási Támogatás a mindenkor érvényes Munkába járási Szabályzat alapján)

· Hétvégi hazautazási támogatás.

· Kedvezményes áru helyi étkezde igénybevétele

· Ingyenes helyi konditerem használat, ingyenes személyi edző

· Heti egyszeri gyümölcsnap

· Családi nap és/vagy Sport nap

· Masszázs

Szemvizsgálat, szemüveg térítés
Évenkénti tüdőszűrés
· Munkavállalói segítségnyújtási program (személyes tanácsadás, családi tanácsadás, munkahelyi tanácsadás, jogi és pénzügyi tanácsadás)

· Munkabérelőleg

· Üzemi orvosi vizsgálatok

· Vállalati kedvezmények

· Kedvezményes angol nyelv oktatás

Kedvezményes készpénz juttatás

Széchenyi Pihenő kártya alszámlái

Erzsébet/Ajándék kártya

Önkéntes Pénztárak

Sport/ Kultúra utalvány

Iskolakezdési támogatás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát fizetési igénnyel együtt a stj0900646@starjobs.hrszoftver.hu e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével!

Érdeklődni Bartus Lászlónál a 06 70 334-1442-es telefonszámon lehet.