Rendszerszervező

  • Dátum 2018-04-03

Megbízónk hazánk egyik legdinamikusabban fejlődő Pénztárcsoportja, mely innovatív és korszerű pénzügyi szolgáltatásokat nyújt egészség,- valamint nyugdíjcélú megtakarítások területén.

A Pénztárcsoport IT szervezetébe keresünk munkatársat azonnali kezdéssel
munkakörbe

Feladatok:
• üzleti folyamatokhoz kapcsolódó informatikai folyamataink feltérképezése, kialakult módszerek felmérése, szakszerű dokumentálása a szükséges rendszerfejlesztések elvégzése érdekében
• folyamatjavaslatok kidolgozása az optimálisabb működés kialakítása érdekében
• fejlesztések irányítása és folyamatos kontrollálása
• beszállítók feladatainak megtervezése, ellenőrzése
• kapcsolattartás a programozó és a felhasználó között
• a felhasználó igényeinek dokumentálása, specifikálása
• specifikáció készítése a fejlesztők részére
• az új rendszer tesztjeinek irányítása, dokumentálása
• az új rendszer élesítésének felügyelete, a bevezetés nagyfokú támogatása

Elvárások:
• felsőfokú végzettség
• hasonló területen szerzett minimum 3 éves tapasztalat
• fejlesztési módszertanok ismerete
• Microsoft Office, MS Project, PowerPoint, Lotus Notes magas szintű ismerete
• relációs adatbázis kezelés, SQL ismerete
• rendszerszervezési módszertanok és eszközök ismerete
• rendszerszemlélet, analitikus gondolkodás
• kiváló problémamegoldó és szervező képesség
• precíz, pontos munkavégzés

Munkába állás feltétele:
erkölcsi bizonyítvány kiváltása

Munkaidő:
napi 8 óra

Amit kínálunk:
• határozatlan idejű szerződés
• béren kívüli juttatások;
• bónuszrendszer;
• folyamatosan fejlődő, innovatív, stabil cég;
• támogató vezetői és munkatársi szemlélet
• munkába állási lehetőség kiválasztás után azonnal

Munkavégzés helye:
Budapest XIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát
fizetési igénnyel együtt az stj1000530@starjobs.hrszoftver.hu e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével!