Szállítmányozási osztályvezető

  • Dátum 2018-11-06

Nemzetközi hátérrel rendelkező szolgáltató partnerünknek keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

Szállítmányozási Osztályvezető

Feladatok

· Logisztikai csapat napi operatív munkájának tervezése, irányítása, munkafolyamatok ellenőrzése, teljesítményük értékelése, munkafolyamatok optimalizálása munkatársak fejlesztése

· Társosztályokkal való kapcsolattartás

· A szállítmányozási folyamatok folyamatos felügyelete, fejlesztésre javaslat tétel

· Meglévő partnerek, megbízások jövedelmezőségi szempontból történő felülvizsgálata, fejlesztése.

· Meglévő, elégedett ügyfelekkel való kapcsolat elmélyítése, új üzletek generálása.

· Alvállalkozókkal való kapcsolattartás, új alvállalkozók felkutatása, értékelése

Elvárások

· Gyakorlott a szállítmányozási munkafolyamatok kezelésében, munkatársak irányításában, s már bizonyított szállítmányozási terület eredményességének növelésében.

· Felsőfokú logisztikai, nemzetközi szállítmányozási végzettsége van

· Angol nyelvtudását magabiztosan használja írásban és szóban

· Minimum 3 év szállítmányozási területen megszerzett vezetői tapasztalattal rendelkezik szolgáltatói oldalról

· Logisztikai piacot ismeri

· B kategóriás gépjárművezetői engedély

· Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek: Ms Office, levelezőprogram, vállalatirányítási rendszer

Személyiségét tekintve az ideális jelölt:

· Elszánt, precíz, kitartó, proaktív megbízható személyiség

· Erős vezetői képességekkel bír, eredmény orientált

· Nem csak szereti, hanem meg tudja szerettetni a munkát a munkatársaival

· Igényes a fejlődésre, tudásának fejlesztésére

· Pozitív, eredményorientált, bírja a mindennapi munkával járó stresszt

· Erős elemzőkészséggel bír, önállóan cselekedni és adott esetben határozottan dönteni képes és hajlandó.

Előny:

· További nyelv ismerete

· Aktív beszállítói, megbízói kapcsolatrendszer

Juttatások

· Modern munkakörnyezet

· Stabil, hosszú távú munkalehetőség

· Fejlődési lehetőség

Munkavégzési hely:

Budapest XXI. ker
Amennyiben a munkakörben és a feladatban látja karrierje folytatásának lehetőségét, céljainak beteljesülését kérjük, hogy magyar és angol nyelvű önéletrajzait és motivációs levelét, fizetési igények megjelölésével juttassa el az alábbi e-mail címre: stj0400583@starjobs.hrszoftver.hu