Szerviztechnikus

  • Dátum 2018-01-25

Háztartási gépek gyártásával és értékesítésével foglalkozó multinacionális partner részére keresünk

munkatársat.

FELADATOK:

  • háztartási gépek, berendezések üzembe helyezési feladatainak, garanciális javításának ellátása
  • helyszíni javítás az egész ország területén esetén, körülményeket alaposan átvizsgálva nincs más megoldás, engedély alapján a készülék műhelybe való beszállítása
  • elektronikus naptár folyamatos nyomon követése
  • a szükséges alkatrészek megrendelése, az alkatrészre váró javítások nyilvántartása, a nem befejezett javítások naprakész nyomonkövetése.
  • komplex problémamegoldás, szaktanácsadás személyesen, telefonon, írásban
  • elektronikus (Minitron) munkalapok precíz és részletes kitöltése
  • belső szabályzatok, munkautasítások, előírásainak naprakész ismerete és pontos betartása
  • részvétel szakmai tanfolyamokon, továbbképzéseken
  • új munkatársak szakmai betanítása, illetve az abban való részvétel

ELVÁRÁSOK:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • 2-3 év elektromos gépek szervizelésében szerzett tapasztalat (előny hűtőgépek szervizelése)
  • “B” kategóriás jogosítvány
  • Pontosság, precizitás és felelősségteljes munkavégzés
  • Ápolt, jó megjelenés

JUTTATÁSOK

  • céges autó
  • versenyképes bérezés
  • kulturált munkakörnyezet
  • folyamatos szakmai továbblépés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát a betölteni kívánt pozíció és fizetési igény megjelölésével az stj4300491@starjobs.hrszoftver.hu e-mail címre.