Tűzoltó készülék karbantartó

  • Dátum 2018-05-08

Magyar tulajdonban lévő, tűzvédelmi eszközök karbantartásával foglalkozó partnercégünk számára keresünk megbízható munkatársakat az alábbi betanított pozícióra:

Feladatok

Tűzvédelmi eszközök karbantartása
Karbantartási feladatokhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése
Előny: erős műszaki ismeret

Elvárások

Középfokú végzettség
B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat
Igényes, precíz munavégzés

Juttatások

1 műszakos munkarend: Hétfőtől-péntekig napi 8 óra
Bérezés nettó 140 000 Ft-tól
Betanulási folyamat
Határozatlan munkaszerződés
Dinamikusan fejlődő biztos hátteret adó vállalat

Munkavégzés helyszíne: Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát vagy elérhetőségét a stj1800501@starjobs.hrszoftver.hu e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével, vagy hívja a +3620/329-5995-es telefonszámot.