Ügyfélközponti tájékoztató – operátor

  • Dátum 2018-10-30

Autókölcsönzéssel és javítással foglalkozó partnerünk megbízásából keresünk

pozícióba munkatársat

Feladatok

Ügyfélkapcsolat, a meghatározott ügyfélkör teljes körű kiszolgálása telefonon és e-mailen keresztül
Megrendelésekre válaszadás, ajánlatok kiküldése, visszaigazolások és számlák kiküldése e-mailen
Ügyfelek tájékoztatása
Megrendelések kezelése, továbbítása
Különböző rendszerek működtetése és tesztje
Reklamáció-kezelés: Ügyfelek által jelzett problémák kezelése, ügyintézése és az ügyfelek tájékoztatása
Adminisztráció: új ügyfelek regisztrálása, CRM adminisztráció
A bérlések valamint a kollégák koordinálása, központi rendszerbe információk feltöltése
Elvárások

Iskolai végzettség: középfokú iskolai végzettség
Tapasztalat: min. 1-2 éves gyakorlat ügyfélszolgálati területen
B kategóriás vezetői engedély, releváns vezetési tapasztalattal
Nyelvtudás: kommunikációs szintű angol nyelvtudás (írásbeli és szóbeli)
Kompetenciák, személyes tulajdonságok: türelem, pontosság, precizitás, ügyfélközpontú gondolkodásmód, csapatjátékos, kiváló kommunikációs készség (írásbeli és szóbeli)
Juttatások

Munkaidő:

12 órás váltott műszak
Munkavégzés helye:

Budapest XIV. kerület
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével a stj5900638@starjobs.hrszoftver.hu e-mail címre.