Ügyfélszolgálati munkatárs

  • Dátum 2018-11-27

PRÉMIUM Pénztárcsoport kollégát keres jó hangulatú csapatába, azonnali kezdéssel
Ügyfélszolgálati munkatárs pozícióba!

Kik vagyunk mi?
Az országosan 2. legnagyobb egészségcélú megtakarításokat kezelő és dinamikusan fejlődő, PRÉMIUM Pénztár csoport tagjai. Mi hiszünk abban, hogy egy megtakarításnak elsősorban az ügyfél érdekeit kell szolgálnia, és mindent meg is teszünk, hogy ez megvalósulhasson.

Volt már korábban rossz tapasztalatod hasonló munkakörben? Percenként a körmödre néztek, hogy végzed-e a munkádat?
Tudjuk, hogy a negyedéves bónusz kiírások, és a teljesítményarányos jutalékrendszerünk kellő motivációt ad, hogy ne legyen szükség noszogatásra. Ezen kívül természetesen versenyképes fix alapbért és cafeteriát is nyújtunk munkatársaink számára.

Ambícióid vannak és felsőoktatásban tanulsz, vagy épp most végeztél? Szinte mindenhol 3-5 év tapasztalatot kérnek tőled, így nehezen boldogulsz a munkaerőpiacon?
Mi tisztában vagyunk vele, hogy mindenki volt pályakezdő, így ha szeretnél dolgozni és fejlődni, jól kommunikálsz téged is szívesen látunk a csapatunkban.

Érezted már úgy, hogy nem becsülik meg a munkádat? Előfordult, hogy szürkék és egyformák voltak a hétköznapok, emiatt nem érezted magad jól a környezetedben?
Nálunk garantált a jókedv, ami természetesen nem megy a hatékony munkavégzés rovására, azonban nem kell attól tartanod, hogy unalmasak a hétköznapok, és mindig jut egy-egy elismerő szó csapattársainknak. Üzleti sikereink és innovatív megoldásaink egyik legértékesebb motorja a munkatársaink ötletei, nekünk számít a véleményed.

Feladatok

Mégis mi lenne a feladatod pontosan?

Meglévő és új ügyfelek hívásainak fogadása, szolgáltatások módosítása, adategyeztetés, felmerülő kérdések/problémák megoldása.
Hívások során a termékek és szolgáltatások iránti igény felmérése, minimális értékesítés.
Személyes ügyfélszolgálati irodánkban az ügyfelek fogadása és kiszolgálása.
Beérkező e-mailek megválaszolása, chaten érkező megkeresések kezelése.
Egyéb, a fentiekkel kapcsolatos adminisztrációs feladatok végrehajtása.
Elvárások

Hogy mit várunk cserébe?

Szeretnénk, hogy rendelkezz minimum középfokú végzettséggel, és felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel.
Rugalmasak vagyunk, azonban ha sok a teendő és hajtás van elvárjuk, hogy te is kellően kivedd a részed a munkából, amelyet kellő szorgalommal és odaadással végzel.
Ha valamiben nem vagy biztos merj kérdezni, mi örömmel segítünk.
Légy ügyfélközpontú gondolkodású, és tudd magad elé helyezni mi a legjobb ügyfeleinknek, hogy mind két fél jól járhasson.
Legyen rád jellemző, hogy magabiztos vagy, aki egyedül, de csapatban is egyaránt kiválóan boldogul.
Légy képes választékosan kommunikálni, a felmerült problémákat pedig tudd udvariasan, készségesen megoldani.
Nem várjuk el, de nagyon örülünk, ha korábban már dolgoztál ügyfélszolgálaton, vagy telefonos értékesítőként, valamint ha jól kommunikálsz angol nyelven egyaránt.
A munkába állás feltétele, mindössze az erkölcsi bizonyítvány kiváltása.

Hosszú távban gondolkodunk: határozatlan idejű jogviszony, bejelentett bér
Rugalmas munkafeltételeink vannak: 8 órás munkaidő, változó munkabeosztás
Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület

Ha mindezek megvannak benned, ráadásul még lendületes és lelkes is vagy akkor biztosan téged keresünk! Jelentkezni a pozíció megnevezésével, valamint a fizetési igény megjelölésével a karrier@premiumpenztarak.hu e-mail címen tudsz!