Üzletfejlesztési menedzser

  • Dátum 2018-11-12
Pozició leírása

Diákmunkával foglalkozó partnercégünk részére keresünk

munkatársat

Magyarország legrégebben működő piacvezető iskolaszövetkezete. Évente 35.000-40.000 új taggal bővül a szövetkezet, akik közül sokan már diákként megalapozzák későbbi szakmai sikereiket. A Szövetkezet célja, hogy a regisztrált diákok az érdeklődési körükhöz közel álló munkára találjanak, ugyanakkor a megbízó munkáltatók számára is a legígéretesebb fiatalok munkáját biztosítsa.

A szövetkezet ideiglenes és hosszú távú munkalehetőséget is tud biztosítani a diákok számára, de a munkáltatók jellemzően inkább hosszútávon számítanak a diák munkavállalókra.Képviseleti irodáink minden megyeszékhelyén és nagyvárosában megtalálhatók, összesen 40 helyen vagyunk jelen az országban.

– 35.000 diák dolgozik a szövetkezetben

· 35 éves fejlődés, piaci tapasztalat

· 25.000 megbízó, munkáltató partner országszerte

Tevékenységi területek:

· Diákmunkaerő biztosítása – kölcsönzése

Szakterületek ahol a diákok dolgoznak:

· Telefonos, adatrögzítési, irodai adminisztratív munkák

· Fizikai munkák

· Műszaki, gazdasági szaktudást igénylő munkák

· Promóció (termékminta átadás, hostess munka, polcszerviz, szórólapozás)

· Marketing, piackutatás

· Kiadványterjesztés

Feladatok

Keresztértékesítés erősítése cégcsoporton belül
Meglévő és új ügyfelekkel való céges kapcsolattartás, új portfólió kialakítása
CMR menedzselése
Értékesítés támogatás
Ajánlatadás
Értékesítés növelésének elősegítése, folyamatok adminisztrációja
Szakmai támogatás
Új ügyfelek akvirálása
Reklamációk kezelése
Szolgáltatások, opciók ismertetése, és értékesítése
Ügyfél tájékoztatás, ügyfelek részére tanácsadás
Önéletrajzok alapján történő előszűrés
Strukturált interjúk lebonyolítása
Elvárások

Angol nyelvtudás
Jogosítvány
Ügyfelorientáltság szolgáltatásában szerzett több éves tapasztalat
Felső fokú végzettség
Kulturált megjelenés
Haladó szintű számítógépes ismeretek (Microsoft Excel és Word)
Megbízhatóság, diszkréció
Juttatások

Mit nyújtunk?

· A biztos háttér mellett természetesen alkalmazotti jogviszonyban történő munkavégzési lehetőséget.

· Versenyképes fizetést, amely alapbérből és prémiumból áll

· Kellemes, színvonalas munkakörnyezetet Budapest egyik központjában

· Folyamatos fejlődés lehetőségét szakmai képzésekkel

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, küldje el önéletrajzát fizetési igénnyel együtt a stj5700643@starjobs.hrszoftver.hu címre!